Компанія NEXON є українським виробником Смарт ТБ Приставок. Ми орієнтовані не тільки на задовольняємо потреб звичайного споживача, а і пропонуємо комплексні рішення, що відповідають галузі  Вашого бізнесу. Смарт ТБ Приставка від NEXON – це найпростіший спосіб розповсюдження будь-якого контенту на екрани. Як використовують приставки від NEXON?

SMART TV Приставки NEXON  – це розумне та просте рішення для готелей

Нашими клієнтами є десятки готелей, які використовують наше обладнання як спосіб оновлення телевізорів та надання інтерактивного ТБ сервісу клієнтам.  Просто підключіть приставку NEXON та транслюйте будь-який контент на Ваші екрани. З нашим обладнанням Ви матимете додаткові переваги, які збільшують Ваш прибуток.

Привітання гостей на екрані

Підвищуйте задоволеність гостей, використовуючи привітання, яке може містити індивідуальний текст, фон, розміщення власного логотипу та імена гостей. Все це буде відображаються на екрані телевізора гостей при заселенні у номер.

Ефективні послуги Upsell та Cross-sell

Привертайте увагу гостей за допомогою екранів, які підкреслюють та продають Ваші послуги – меню ресторану, доставка у номер, виклик таксі або SPA послуги. При виборі будь-якої клієнт може ознайомитись з їх змістом, фото та описом. Підвищуйте залученість гостей та збільшіть продаж за рахунок рекламних пропозицій або сезонних заходів. Використовуйте мультимедійний контент, щоб ознайомити гостей з сервісом, який пропонує Ваш заклад.

Унікальні враження для клієнтів

Зробіть перебування Ваших гостей незабутнім. Висвітлюйте не тільки готельні послуги, а також надавайте інформацію про додаткові послуги, місцеві визначні пам'ятки та культурні заходи. 

Програми, які приваблюють гостей

Покажіть корисний контент, що привертає увагу, з широкого спектру популярних сервісів, який покращить якість перебування Ваших гостей. Ми маємо власний онлайн кінотеатр NEXON, тому на Смарт ТБ Приставці Вам буде доступно 170 безкоштовних каналів, а також Youtube, радіо, перегляд фото або відео контенту з флешки. Також ми можемо додатково запропонувати Вам більше 400 ТБ каналів та 18 000+ тисяч фільмів, серіалів, мультфільмів та світових спортивних подій, а також встановити будь-які інші додатки для ОС Android – NETFLIX, Prime Video, Disney+ та інші.

SMART TV Приставки NEXON для реклами

Смарт ТБ Приставки NEXON активно використовуються різними компаніями в якості носія рекламної інформації. Ми співпрацюємо з автозаправками ОККО, кафе, магазинами,  аптеками, системами розливу води та запустили десятки рішень для українського бізнесу. Якщо Ви бажаєте зробити рекламу – це дуже просто! Просто підключіть Смарт ТБ Приставку NEXON до телевізора та використовуйте його як Ваш рекламний екран! 

Для трасляції рекламного контенту Ви можете завантажити готові рішення з Google Play, транслювати контент з флешки або скористатися професійними рішеннями від українських компаній, з якими ми співпрацюємо. Застосовуючи наше обладнання, ми реалізували вже десятки проектів разом з нашими парнерами. Ви не матимете проблем  з інтеграцією програм, адже у Вас буде можливість налаштовувати відображення контенту без підтримки ІТ та керувати ним зі смартфону або планшету. 

Цифрове меню

Цифрові дошки меню продають за Вас – клієнти не можуть встояти перед Вашими спеціальними пропозиціями та збільшують свої замовлення, поки чекають у черзі. Отримайте та впроваджуйте цифрові меню для Вашого закладу з можливістю редагування та оновлення у будь-який момент. Ви можете легко впливати на поведінку покупця та збільшувати імпульсні продажі за рахунок пропонування клієнтам додаткових товарів або унікальних спецпропозицій. Підвищуйте продажі та впізнаваність бренду, демонструючі свої промо-акції, що стимулюють поповнення замовлень в останню хвилину. Використовуйте QR-меню для сучасного та привабливого досвіду. Також додайте власні шрифти, логотипи, фони та зображення пунктів меню, щоб телевізійні екрани відображали Ваш бренд.

Реклама

Налаштуйте показ рекламно-інформаційного контенту на LCD або LED-дисплеях, який приваблює клієнтів у Ваш магазин, збільшуючи продаж та прибуток. Пропонуйте повний спектр послуг для клієнтів, щоб підвищити якість обслуговування клієнтів та збільшити відвідуваність. Просте програмне забезпечення дозволяє легко створювати та планувати плейлисти з рекламними акціями. Використовуйте великі екрани для відображення високоякісних відео, зображень та логотипів, щоб виділятися ще більше та залучити нових та постійних клієнтів. Чи то яскравий шаблон розпродажу або реклама продукту, рекламні вивіски діють як маяк, який спрямовує потенційних покупців до вивчення і, зрештою, до покупки!

Розваги 

Збільшуйте візуальний контакт з Вашим бізнесом та створюйте чудові плейлисти, використовуючи будь-який розважальний контент, улюблені медіафайли, відеоролики YouTube та інформаційні віджети. Привертайте увагу прямими трансляціями, підвищуйте залученість клієнтів та діліться цікавим!  

Графіки та розклад

Змінюйте якість обслуговування! Розклад сеансів кінопоказу або прийому лікарів, оповіщення про події, навігація, електронна черга, інтеграція з квитковою системою – просто та доступно з ТБ Приставкою від NEXON. Легко просувайте спеціальні пропозиції за допомогою функції планування . Підвищіть ефективність Вашого бізнесу та стимулюйте зростання доходів.

SMART TV Приставки NEXON – Ваше оригінальне обладнання

Створи власний бренд та масштабуй свої прибутки разом зі Смарт ТБ Приставкою від  NEXON

Брендування

За Вашим запитом у нас є можливість зробити брендування під Ваш бізнес. А саме – брендування інтерфейсу до Вашого фірмового стилю, створення анімації при завантаженні, брендування продукції з нанесенням логотипу компанії на корпус пристрою, брендування коробки та інше. Оскільки приставки NEXON виготовляються, безпосередньо, в Україні ми реалізовуємо це швидко та безкоштовно! 

Співпраця з інтернет-провайдерами

Якщо Ви інтернет-провайдер та плануєте не тільки реалізовувати продукцію під власним брендом, а й надавати сервіси телебачення ми пропонуємо Вам – телебачення та онлайн кінотеатр NEXON зі знихкою до 50% для клієнтів. Заробляйте не тільки на продажу обладнання, а і на продажу повного спектру послуг. 

Приставки NEXON для ЗСУ

Приставки NEXON використовуються також для оборонних цілей. Вона може бути підключена к будь-якому телевізору або монітору і виконувати функції потужного Andriod пристроя. 

Чому варто обрати NEXON?

 

Проста та доступна реалізація

Якщо у вас звичайний телевізор або LED-дисплей, все що Вам потрібно – це Смарт ТБ Приставка від NEXON, компактний та недорогий девайс, який має потужне апаратне забезпечення та  функціонує на ОС Android. Пристрій розміщується на тильній стороні дисплея або телевізора і підключається за допомогою HDMI кабелю, який йде в комплекті. Керування приставкою здійснюється за допомогою пульту дистанційного керування або ж віддалено на Вашому смартфоні. ТБ Бокс повністю відповідає високим вимогам стабільності роботи і адаптований до використання у режимі 24/7. Жодних дорогих серверів та додаткового обладнання Вам не потрібно!

Ідеальне відтворення мультимедіа

Смарт ТБ Приставка від NEXON оптимізована до будь-якого медіаконтенту – відео, анімації, показ рекламних банерів тощо. Інтегруйте контент із існуючих інструментів або Інтернету, розподіліть контент між екранами, а також керуйте списком відтворення та показом, дистанційно з Вашого смартфону.

Сервісна підтримка

Ми пропонуємо не тільки 1 рік гарантії, а й повноцінну післяпродажну підтримку протягом 24 місяців, що забезпечує взаємодію між замовником та виробником продукції, завдяки якій, здійснюється обмін відомостями про роботу пристроїв.

 

SMART TV Приставка від NEXON – це просте та ефективне рішення для Вашого бізнесу

Почніть роботу з нами вже сьогодні! Розкрийте Ваші можливості за допомогою професійного та доступного рішення від компанії NEXON. Разом ми збільшимо ажіотаж довкола того, що може запропонувати Ваш бізнес. Ми співпрацюємо, як з великими мережами так і з малим бізнесом. Наша команда по роботі з клієнтами допоможе Вам створити найкраще та просте впровадження контету на екрани. Ми пропонуємо рішення, які дозволяють створювати ефективні канали комунікації з клієнтами, підвищувати рівень представленості товарів та послуг, збільшувати ефективність рекламних кампаній. Набирайте та отримайте консультацію!

  067 416 94 93

  Viber

  Telegram

Детальніше щодо співпраці та оптових цін.