Компанія NEXON є виробником Смарт ТБ Приставок на Android. Для нас важлива якість нашого продукту, тому ми контролюємо увесь процес – від виробництва та збірки до розробки програмного забезпечення. До складу обладнання входять лише сертифіковані та високоякісні компоненти провідних світових виробників. Ми маємо власний цех збірки наших товарів,  використовуючи як імпортні компоненти так і компоненти власного виробництва.

Програмне забезпечення розробляться індивідуально під кожну модель та адаптовано під українського споживача. Завдяки власному виробництву ми маємо можливість контролювати та впливати на процес виготовлення Смарт ТБ Приставок – від етапу проектування обладнання до комплектації та налаштування. Це дозволяє досягати високих показників продуктивності пристрою та задовільнити потреби користувача.

Приставки NEXON виробляються в Україні компанією ТОВ "НЕКСОН Україна". Вони пройшли випробування сертифікаційним центром і мають сертифікати та декларації відповідності вимогам ДСТУ

Переваги, які отримують наші клієнти, купуючи Смарт ТБ Приставки NEXON:

  • якість продукції підтверджена сертифікатами
  • офіційна гарантія від виробника, термін якої не менше 12 місяців
  • можливість повернути або обміняти товар протягом 14 днів з моменту отримання
  • процес виробництва повністю автоматизований і налагоджений, що гарантує постійну наявність товару та комплектуючих на складі.

 

Смарт ТБ Приставки від NEXON – це гарантована якість за найкращими цінами на ринку.