Сьогодні споживач пред'являє все більш серйозні вимоги до медіаконтенту. Каналів ефірного цифрового телебачення, що приймаються за допомогою Т2 приставки, вже недостатньо, а супутникове телебачення витратно в установці та налаштуванні. Та й вимоги молодого покоління вже виходять далеко за межі класичних телеканалів. Враховуючи той факт, що високошвидкісний доступ до інтернету вже присутній навіть у найвіддаленіших населених пунктах України, найбільш затребуваним та актуальним способом отримання медіаконтенту є Смарт ТВ Приставка.

Пристрій легко підключається до телевізора, пропонуючи користувачеві величезний функціонал - від перегляду сторінок сайтів до потокової відео прямо на екран телевізора. Якщо Ви хочете використати можливості Smart TV, але не бажаєте купувати останню модель телевізора за десятки тисяч, то ТВ Приставка на Android – найкраще рішення!

Smart TV: выбор операционной системы умного телевизора – MediaPure.Ru

Яку Смарт ТВ приставку обрати у 2022 році?

Перед тим як обрати Смарт ТВ Приставку, звертайте увагу на тип операційної системи, інтерфейс девайсу, можливості та інші характеристики. Щоб вибрати, який ТВ бокс найкращий за критеріями ціна/якість, ми переглянули думки експертів, звернули увагу на відгуки споживачів, а потім склали список медіаплеєрів, які відрізняються якістю, гарною функціональністю та надійністю. Основний вплив на те, як вибрати ТВ Приставку, справляла здатність пристрою задовольнити запити користувача. Тому ми умовно виділили три категорії ТВ боксів:

  1. Медіаплеєри з мінімальним об'ємом пам'яті для повноцінного функціонування ТВ Приставки, які здатні впоратися з основними завданнями – перегляд фільмів та серіалів, використання популярної програми YouTube, необмежений доступ до улюблених веб-сайтів, завантаження та запуск невибагливих програм для Android.
  2. ТБ бокси з 4 ГБ оперативної пам'яті та 32 ГБ або 64 ГБ внутрішньої пам'яті, які відмінно підійдуть для створення домашнього кінотеатру з високою якістю відео та звуку. Вони можуть виконувати функції телефону, ПК або продуктивного мультимедійного центру.
  3. Смарт ТВ Приставки з максимальним об'ємом, як оперативної так і внутрішньої пам'яті, що працюють на базі 4-ох, 6-ти та 8-ми ядерних процесорів. Медіаплеєри здатні відтворювати відео у форматі 8К і виконують функції не тільки потужного медіаплеєра, але й підтримують найсучасніші та найвибагливіші відеоігри та програми для Android.

Смарт ТВ Приставки початкового рівня

Смарт ТВ Приставка SWEET.TV

Основою ТВ боксу став 4-ядерний процесор Allwinner H313 та сучасна операційна система Android 10. Медіаплеєр відрізняється мінімальним об'ємом пам'яті 1/8 ГБ, якого достатньо для виконання базових завдань. Модуль Wi-Fi підтримує роботу з сигналом на частоті 2,4 ГГц, проте в тестах він видає непогані показники швидкості завантаження, завдяки чому Ви зможете чудово працювати без використання дротового інтернет-підключення. Відповідно до умов компанії SWEET.TV повна функціональність приставки гарантується лише при використанні підписки SWEET.TV Тому, якщо Ви підбираєте приставку виключно для перегляду онлайн телебачення та кінотеатру у додатку SWEET.TV, а також відео на YouTube, то даний варіант з легкістю впорається з поставленим завданнями.

Смарт ТВ Приставка NEXON X1+

NEXON X1 + – медіаплеєр, який зарекомендував себе як один із найнадійніших у своєму класі. Випускається з кінця 2020 року і займає впевнені позиції на ринку ТБ приставок, тому що володіє найкращим співвідношенням ціна/якість. NEXON X1+ працює під управлінням сучасної системи Android 10.0 на популярному процесорі Allwinner H313. Смарт ТВ бокс відрізняється посиленим WiFi модулем та гарною системою охолодження, тому він з легкістю виконає більшість сучасних завдань. Вагомою перевагою є зручний фірмовий інтерфейс та відмінна прошивка, що підтримується виробником.

 

Смарт ТВ Приставка X96Q

Медіаплеєр X96Q – один із перших ТВ боксів на Android 10, який не втрачає актуальності до цього дня. Смарт ТВ Приставка працює на популярному процесорі Allwinner H313 та зарекомендувала себе як одна з надійних у своєму класі. Завдяки хорошому технічному наповненню медіаплеєр X96Q раціонально розпоряджається ресурсами процесора та пам'яті, і як наслідок має стабільну продуктивність при невеликих навантаженнях. Не варто забувати, що приставка X96Q є пристроєм початкового рівня з базовою системою охолодження, тому даний ТВ бокс підійде для перегляду відеоконтенту у форматі FullHD, не більше, і запуску простих програм.

Смарт ТВ Приставка NEXON X2+

NEXON X2+ – оновлена ​​модель 2021 року під керуванням Android 10 на популярному процесорі Allwinner H313. У цій версії встановлено посилений 2-х діапазонний WiFi приймач, що дає можливість користуватися Wi-Fi підключенням на стабільній та високій швидкості навіть на значній відстані від роутера. Також NEXON X2+ має дисплей, на якому відображається час, стан підключення та інша інформація. ТВ бокс відрізняється стабільною роботою прошивки, в якій встановлено всі необхідні та популярні програми, які зберігаються навіть при скиданні до заводських налаштувань. Виробник надає максимальну гарантію на технічну частину, що говорить про якість продукту та стабільність його роботи. СМАРТ приставка NEXON X2+ – це відмінний варіант для тривалого перегляду відеоконтенту у високій якості без зависань та гальмувань, повноцінного серфінгу в інтернеті та роботи стандартних додатків.

Смарт ТВ Приставка X96 mini

X96 mini – одна з найпопулярніших моделей СМАРТ ТВ приставок у світі, яка випускається з 2017 року і залишається актуальною до сьогодні. X96 mini працює під керуванням операційної системи Android 9 на популярному процесорі Amlogic S905W. Медіаплеєр є пристроєм початкового рівня, але відрізняється наявністю 2 ГБ оперативної пам'яті та компактними розмірами пристрою. Останнє більше служить мінусом для моделі, ніж плюсом, оскільки в досить маленькому корпусі набагато гірше відбувається циркуляція повітря та процес тепловідведення. Тим не менш, Смарт ТВ Приставка X96 mini здатна впоратися з переглядом телебачення, фільмів і серіалів без прив'язки до певного сервісу, відтворенням роликів на YouTube, завантаження та запуск простих програм для Android.

Смарт ТВ Приставка NEXON X3+

ТВ бокс NEXON X3+ побудований на новому продуктивному процесорі Amlogic S905W4 із графічним прискорювачем Mali-450. Оновлений чіп дозволяє відтворювати відео та фільми з роздільною здатністю 4К зі стабільним фреймрейтом 30 кадрів на секунду. Також медіаплеєр має підтримку HDR10, що забезпечує насичену передачу кольору і максимальний комфорт від перегляду відеоконтенту. Ви зможете забути про дротовий інтернет, так як вбудований модуль WIFI підтримує сигнал не тільки на частоті 2,4 ГГц, але і на повноцінних 5 ГГц. Таким чином швидкість завантаження та відправлення нічим не поступатиметься дротовому підключенню, особливо якщо у Вас встановлений сучасний роутер. Смарт ТВ приставка NEXON X3+ перетворить телевізор на сучасний мультимедійний центр з гарною якістю відео та звуку, а реалізований ряд покращень дозволить користувачеві працювати з великим комфортом. Медіаплеєр NEXON X3+ підійде для роботи з об'ємними програмами та простими іграми на Android. Ви зможете дивитися будь-які фільми онлайн і у чудовій якості та без переривань, оскільки швидкість підключення до мережі дуже висока.

 

SWEET.TV

NEXON X1+

X96Q

NEXON X2+

X96 mini

NEXON X3+

Процесор   Allwiner H313   Allwiner H313   Allwiner H313   Allwiner H313 Amlogic S905W Amlogic S905W4
Версiя ОС Android 10 Android 10 Android 10   Android 9   Android 9   Android 9
Об'єм пам'яті   1/8 ГБ 2/16 ГБ 2/16 ГБ 2/16 ГБ 2/16 ГБ 2/16 ГБ
WiFi 2.4+5 ГГц   2.4 ГГц   2.4 ГГц 2.4+5 ГГц   2.4 ГГц 2.4+5 ГГц
Ethernet   10/100 Mbps   10/100 Mbps   10/100 Mbps   10/100 Mbps   10/100 Mbps   10/100 Mbps
Програмне забезпечення  

Підтримує тільки

сервіс SweetTV

Оптимізоване   Стандартне Оптимізоване   Стандартне Оптимізоване
Гарантiя   14 днiв 12 мiсяцiв   6 мiсяцiв 12 мiсяцiв   6 мiсяцiв 12 мiсяцiв
 

Смарт ТВ Приставки базового рівня

Смарт ТВ Приставка H96 Max V11

H96 Max V11 – це оновлений медіаплеєр нового покоління на базі процесора від компанії Rockchip – RK3318. Цей процесор дає можливість переглядати відео як Full HD. Також медіаплеєр працює під управлінням найновiшої ОС Андроїд 11, яка гарантує актуальність та підтримку всіх сучасних програм протягом тривалого періоду часу. Приставка H96 MAX RK3318 має досить багату комплектацію на борту, оскiльки ТВ бокс оснащений двочастотним Wifi приймачем – 2.4 та 5 ГЦ, Bluetooth модулем, а також портом USB стандарту 3.0. Система охолодження складається із металевого радіатора досить простої конструкції. Тому ТВ Приставка H96 Max V11 підійде для виконання базових функції медіаплеєра, перегляду вiдеоконтенту в якостi HD та для простих відеоігор i додаткiв на Android.

Смарт ТВ Приставка NEXON X5+

NEXON X5+ працює на 4-ядерному процесорі Rockchip RK3318 і під керуванням найсучаснішої ОС Android 11. З додаткових особливостей даного медіаплеєра можна виділити підтримку роботи з сигналом WiFi на частоті 2.4 і 5 ГГц, а також Bluetooth, який відкриває перед користувачем можливість віддалено підключити та взаємодіяти з ТБ Приставкою. У даній моделі є Ethernet роз'єм і порт USB 3.0, що забезпечує швидкість передачі інформації до 5 Гбіт/с. NEXON X5+ підтримує сучасні ігри та вимогливі програми. Говорячи про недорогі якісні гаджети, цей не згадати просто недозволено. Приставка стала народним хітом за неповний рік з моменту початку продажів у 2021 році. За цей час вийшло 2 масштабні оновлення прошивки, кожне з яких значно розширювало функціонал. NEXON X5+ відрізняється багатофункціональністю та високою продуктивністю, а також ідеальна для зберігання та якісного відтворення контенту.

Смарт ТВ Приставка X96 MAX+

Цей медіаплеєр оснащений чотириядерним процесором Amlogic S905X3 та графічним процесором Mali-G31 MP2. Технічне наповнення дозволяє не тільки швидко працювати ТВ боксу, але і додає барвистості відтворюваної картинці. X96 Max+ має 4 ГБ оперативної пам'яті, що забезпечує швидку навігацію та запуск додатків. Для швидкого з'єднання з мережею інтернет-ТВ бокс підтримує дводіапазонний Wi-Fi модуль і LAN-порт з пропускною можливістю 100 Мбіт/с. Для підключення периферійних пристроїв (бездротових навушників, клавіатур та ін.) можна скористатися з'єднанням за Bluetooth, версії 4.1. X96 Max+ гарне рішення для Вашого телевізора, якщо Ви фанат серіалів, фільмів та любите насолоджуватися максимально можливою роздільною здатністю. Цей пристрій сумісний з більшістю вимог додатків і надає користувачеві можливість грати в популярні ігри.

Смарт ТВ Приставка KM6 Deluxe

Смарт ТВ Приставка побудована на новому Amlogic S905X4, який підтримує кодек AV1, на який планують перейти всі постачальники онлайн контенту. Це топова приставка від Mecool, яка здатна задовольнити будь-які сучасні вимоги, включаючи перегляд відео у форматі 8К, Youtube 4K, роботу популярних стрімінгових сервісів у 4К, Chromecast, 3D ігри та інше. Приставка має гігабітний LAN, Wifi 2.4/5 ГГц стандарту 6.0 та Bluetooth 5.0. Серйозною перевагою ТВ Приставки є спеціальна версія операційної системи Android TV з підтримкою голосового пошуку. Приставка відмінно працює з HDR контентом та підтримує відтворення багатоканального звуку, а новий процесор забезпечує гарну швидкодію в системі. Ще один важливий плюс – гарне охолодження, відсутність перегріву та тротлінгу навіть при тривалих навантаженнях.

Смарт ТВ Приставка NEXON X8

NEXON X8 одна з найкращих моделей 2021 року під керуванням операційної системи Android 9.0 з фірмовим прошивкою та інтерфейсом від NEXON. Начинка – це чудовий тандем із потужного процесора Amlogic S905X3 та відеочіпа Mali-G31 MP2. У приставку встановлено дводіапазонний модуль WiFi для стабільної роботи при максимальному віддаленні від роутера. ТВ бокс NEXON X8 має хорошу систему охолодження, тому легко виконує функцію потужного медіаплеєра. Перевагою є також робота Google Assistant та фірмова графічна оболонка. NEXON X8 чи не найкраща приставка здатна потягатися по можливостях із пристроями, які коштують вдвічі дорожче. Продуктивне ядро ​​та відмінна прошивка, що підтримується виробником – дуже гідне та рідкісне поєднання для цього цінового сегмента. Це не тільки потужний мультимедійний плеєр у Вашому домі, який здатний декодувати 4К відео, але й чудовий варіант для Android ігор.

 

H96 Max V11

NEXON X5+

X96 MAX+

KM6 Deluxe

NEXON X8

Процесор   Rockchip RK3318   Rockchip RK3318 Amlogic S905X3 Amlogic S905X4 Amlogic S905X3
Версiя ОС Android 11 Android 11   Android 9   Android TV 10 Android 9
Об'єм пам'яті

4/32 (4/64) ГБ

4/32 (4/64) ГБ

4/32 (4/64) ГБ

4/32 (4/64) ГБ

 

4/32 (4/64) ГБ

WiFi 2.4+5 ГГц 2.4+5 ГГц 2.4+5 ГГц 2.4+5 ГГц 2.4+5 ГГц
Bluetooth   4.0   4.0   4.0 4.1   4.0
Програмне забезпечення   Стандартне Оптимізоване   Стандартне   Стандартне Оптимізоване
Гарантiя   6 мiсяцiв 12 мiсяцiв   6 мiсяцiв   6 мiсяцiв 12 мiсяцiв
 

Смарт ТВ Приставки Преміум сегменту

До цієї категорії ТВ боксів можна віднести 8-ядерні моделі на процесорі Amlogic S912. На його основі випускається багато Смарт ТВ Приставок, серед яких X92, X98 Pro, H96 Pro+ та ін. Деякі з цих ТВ боксів залишаються популярними і в 2022 році. Вони гідно зарекомендували себе на ринку завдяки швидкій та стабільній роботі, а також досить високими показниками в обробці відео. Купуючи 8-ядерні ТВ бокси, Ви отримуєте чудові ігрові можливості, при цьому більшість ігор працюють плавно з відмінною частотою кадрів. Але слід зазначити, що медіаплеєри на процесорі Amlogic S912 підтримують управління застарілою версією операційної системи Android 7. Цікаве спостереження і те, що незважаючи на більшу кількість ядер Cortex-A53, вони працюють з меншою тактовою частотою. Тому в порівнянні з популярним Amlogic S905X3 дані ТВ бокси будуть менш продуктивні при виконанні повсякденних завдань та роботи з сучасними програмами на Android. Перш ніж купувати 8-ядерну Смарт ТВ Приставку на Amlogic S912 подумайте, чи зможе вона виконувати потрібні Вам функції.

Якщо говорити про найкращі продуктивні 4-і та 6-ти ядерні моделі, представлені нижче, це означає забезпечити себе ультрасучасним високоякісним пристроєм, який буде серед передових медіаплеєрів ще кілька років. Функціонал цих приставок неймовірно широкий і різноманітний, моделі відрізняються багатофункціональністю та високою продуктивністю, ідеальні для зберігання та якісного відтворення контенту. Ви можете дивитися будь-які фільми онлайн та у відмінній якості, оскільки швидкість підключення до мережі дуже висока. Давайте розглянемо!

Смарт ТВ Приставка X88 King

Смарт ТВ Приставка X88 King стала однією з головних новинок 2021 року! Насамперед на неї чекали всі любителі навантажити ТВ бокс вимогливими завданнями, тому що в даній моделі встановлений найвищий процесор від компанії Amlogic, а саме S922X. Кремнієвий чіп має 6 повноцінних ядер, 2 з них (Cortex-A53) для повсякденних завдань, інші 4 (Cortex-A73) застосовуються під час високого навантаження. Графічне ядро ​​Mali-G52 здатне виводити відео у форматі 4К зі стабільним кадром рейтом 75 кадрів в секунду. Продуктивність підкріплюється оперативною пам'яттю, у цій приставці встановлено 4 ГБ найсучаснішого формату DDR4. Вбудованої пам'яті 128 ГБ, чого буде достатньо для встановлення великої кількості програм, ігор, а також збереження медіафайлів для відтворення з пам'яті пристрою. З бездротових модулів у приставці є підтримка сигналу WiFi на частоті 2.4 та 5.0 ГГц та сучасний Bluetooth версії 5.0. ТВ Приставка X88 King одна з найпродуктивніших. Топовий процесор від Amlogic, найкраща ОЗУ, а також якісні модулі бездротового зв'язку роблять її оптимальним рішенням для користувачів, які бажають отримати продуктивний пристрій для виконання будь-яких завдань. Враховуючи всі переваги, Смарт ТВ Приставка X88 King більш дорогий гаджет преміум сегмента, але абсолютно відповідний критерію ціна/якість.

Смарт ТВ Приставка X96 X4

ТВ Приставка на потужному процесорі Amlogic S905X4, під керуванням нової операційної системи Android 11, яка значно швидше працює ніж усе раніші версії цієї ж ОС. Медіаплеєр X96 має досить багату комплектацію на борту, т.к. оснащений двочастотним Wifi модулем, Bluetooth версії 4.1, високошвидкісним портом USB стандарту 3.0 та можливістю підключення до Gigabit Ethernet. Смарт ТВ Приставка має технологію HDR, яка містить не тільки надвисоку роздільну здатність, але й більше інформації про яскравість та колір для кожного пікселя. Ця модель також має підтримку кодека AV1, який забезпечує плавнішу потокову передачу у форматі HD. У ТВ боксу незвичайний дизайн верхньої кришки, за рахунок вбудованого підсвічування та LED-дисплея. ТВ Приставка X96 X4 ідеально підходить для перегляду фільмів у максимальній якості, вимогливих ігор та програм, живого спілкування в мережі та легко керується завдяки зручному інтерфейсу.

Смарт ТВ Приставка NEXON X10+

NEXON X10+ – це топова ТВ Приставка 2021 року для виконання складних завдань та роботи з вимогливими іграми та додатками. Пристрій оснащений процесором нового покоління Rockchip RK3566 з 8 ГБ оперативної пам'яті та 128 ГБ внутрішньої пам'яті. Медіаплеєр працює під керуванням операційної системи Android 11, яка відмінно підходить для реалізації всіх необхідних користувачеві функцій, що стосуються відтворення медіаконтенту через інтернет або носія, що переноситься. Приставка примітна також зовнішньою антеною Wi-Fi і наявністю Bluetooth пульта з гіроскопом і голосовим управлінням. ТВ бокс чудово справляється з важкими завданнями і здатний працювати у режимі багатозадачності. Це відмінне рішення, яке дозволяє легко утримувати кілька програм на екрані і вільно перемикатися між ними. ТВ бокс NEXON X10+ один з небагатьох, який має гігабітний Ethernet порт, а також максимально якісне складання, оскільки корпус виконаний з алюмінію. Вирішальним фактором на користь даного гаджета є новий процесор, який легко відтворює контент у форматі 8К і навіть найскладніші і вимогливі ігри. Медіаплеєр має досить високу вартість, але технічне наповнення та максимальна комплектація її повністю виправдовують!

 

 

 

X88 King

X96 X4

NEXON X10+

Процесор

Amlogic S922X

Amlogic S905X4

 

Rockchip RK3566

Версiя ОС   Android 9 Android 11 Android 11
Об'єм пам'яті 4/128 ГБ   4/64 ГБ 8/128 ГБ
Ethernet   10/100 Mbps 10/100/1000 Mbps 10/100/1000 Mbps
Програмне забезпечення   Стандартное   Стандартное Оптимізоване
Гарантiя   6 месяцев   6 месяцев 12 месяцiв
Пульт   Стандартний   Стандартний Bluetooth пульт
 

 

Компанія NEXON стрімко йде вперед, створюючи все якісніші пристрої. Виробник створив у кожній категорії свою модель з максимально продуктивним технічним наповненням, сучасним програмним забезпеченням та універсальним прошивкою, адаптованим під користувача. Важливою відмінністю лінійки NEXON є якість складання. Моделі мають покращену систему охолодження, за рахунок вдалого розташування компонентів усередині корпусу та гарного радіатора. За промовчанням у кожний медіаплеєр встановлено посилений WiFi модуль. Стабільна прошивка та фірмовий інтерфейс від NEXON дозволяє з легкістю керувати та налаштовувати меню, а всі встановлені програми зберігаються навіть при скиданні налаштувань. Задум вірний: найповніше охопити ринок, надавши потенційним власникам широку свободу вибору. Більше того, виробник може запропонувати можливість вибору Смарт ТВ Приставки як у ціновому, так і експлуатаційно-функціональному діапазоні, виходячи з Ваших потреб. Максимальна гарантія на "залізо" від виробника говорить про високу якість продукту, стабільність та довговічність його роботи.