Новинка серед Смарт ТВ Приставок – A95X F4 на Android 10 і Amlogic S905X4

A95X F4 одна з перших Смарт ТВ Приставок, яка працює на сучасному процесорі Amlogic S905X4, а також використовує як операційну систему одну з останніх і найбільш актуальних версій Android 10. Що це означає для користувача? Висока продуктивність, підтримка всіх оновлень ОС, а також декодування кодека AV1, що в сучасних реаліях є однією з обов'язкових умов при роботі з більшістю популярних потокових сервісів.

ТВ бокс відразу кидається в очі завдяки незвичайному дизайну - пристрій виконано у вигляді п'ятикутника, доповнено інтерактивним підсвічуванням на корпусі і підсвічуванням цифрового дисплея, на який виводяться всі важливі відомості про роботу обладнання. Якщо для Вас важливий дизайн пристрою, яким ви будете користуватися, то сміливо звертайте увагу на цю Android приставку, але це лише "верхівка айсберга"! Смарт ТВ Приставка A95X F4 має також низку видатних технічних параметрів, які дозволяють використовувати її для активного перегляду різних відео, запуску сучасних додатків та вимогливих ігор.

Особливості моделі

  • Серед переваг слід виділити чотириядерний потужний процесор Amlogic S905X4, який володіє 4 ядрами ARM-Cortex A55, кожне з яких видає стабільну потужність 2 ГГц і забезпечує високу швидкість роботи.
  • Вбудоване графічне ядро Mali-G31 MP2 створено для коректної роботи з відеокодеком AV1. На даний кодек надалі перейдуть багато додатків - стрімінгові сервіси, тому що в даний момент він активно використовується багатьма лідерами ринку. Він має більш високу пропускну здатність порівняно з аналогами, дозволяє ефективніше використовувати трафік, а також відтворювати відео в кращому роздільній здатності за більш низької швидкості інтернету. 

  • Крім цього у приставці встановлено дводіапазонний модуль WiFi 2,4/5 ГГц, який забезпечує швидке та стабільне підключення без використання проводів. Дротове підключення в ТВ боксі працює на швидкості до 100 Мбіт/сек. Підключити бездротові пульти, акустику та інші пристрої можна за допомогою вбудованого Bluetooth 4.2
  • 4 ГБ оперативної пам'яті достатньо для використання будь-яких важких програм і стабільної роботи багатозадачності, а 32 ГБ вбудованої – для встановлення всіх необхідних програм та зберігання файлів великого формату, будь то ігри або відео у великій якості. Варто відзначити, що в Смарт ТВ Приставці використовується ОЗУ формату DDR3, що не є сучасним рішенням, але за рахунок використання цього стандарту виробник зміг істотно зменшити вартість телебачення.
  • Операційна система Андроїд 10 дає користувачеві максимальні можливості встановлення різних програм і ігор. В цілому дана ОС підтримує всі майбутні оновлення і з нею у користувача не виникає жодних багів і проблем!

Зовнішній вигляд та роз'єми

Приставка виконана в пластиковому шестигранному корпусі сірого кольору, з цифровим дисплеєм на передній панелі та інтерактивним RGB-підсвічуванням зверху. Під час роботи на дисплеї відображається час та тип підключення до мережі. Коли пристрій вимкнено, відображається лише піктограма живлення. Що важливо, бічні грані незадіяні портами і мають вентиляційні отвори. Підсвічування виконане у вигляді трипроменевої зірки та переливається різними кольорами залежно від режимів роботи приставки.

В системі встановлено спеціальну програму Color LED Setting, в якій можна дуже детально налаштувати сценарії роботи підсвічування при різних режимах роботи. Присутність подібного підсвічування в ТБ Приставках завжди є досить спірним рішенням. Користі від неї ніякої, крім естетичної. А ось мінус все-таки є — підсвічування підвищує температуру повітря в корпусі, що заважає відводу тепла від процесора.

Переваги Смарт ТВ Приставки A95X F4

Протестувавши довгоочікувану новинку, можемо сказати таке:

ІНТЕРФЕЙС – зручний та зрозумілий будь-якому користувачеві, простий функціонал та гнучкі налаштування.

ВІДЕО – заявлене декодування в 8K працює і відтворює без проблем. ТВ Приставка з легкістю відтворює різні відеоролики у форматі 4К зі звуком Dolby Digital/Plus, а також підтримує технологію HDR, яка значно покращує відображення кольорів, це особливо помітно в яскравих і темних сценах.

YOUTUBE — 4К контент відтворює без гальм, з нульовою втратою кадрів.

IPTV – IPTV в FULL HD і 4К якості програє без зауважень. Перемикаються канали швидко та без затримок.

Аудіо – через медіаплеєри виведення звуку відбувається в наступних форматах: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS-HD High Resolution Audio, Dolby Digital.

ІГРИ – швидко і без зависань можна грати в легендарні World of Tanks Blitz, Dead Trigger або Asphalt. ТВ бокс підтримує управління геймпадом IPEGA PG-9078

Виконана в оригінальному дизайні Смарт ТВ Приставка A95X F4, безсумнівно стане хітом продажів! Крім стильного забарвлення та незвичайного форм-фактора модель виділяється також наявністю RGB-підсвічування та інформативного дисплея. Роль ОС відведена повноцінної версії Android 10, що забезпечує багатий вибір додатків і широкі можливості налаштувань. Вона працює на новітньому процесорі Amlogic S905X4, який має достатню потужність для роботи будь-яких додатків та для впевненого відтворення 4К-відео. До переваг приставки слід віднести потужний чіпсет, стабільну та швидку роботу системи, швидкий Wi-Fi та великі мультимедійні можливості в цілому. З недоліків можна виділити модуль RGB-підсвічування, який несе додаткове навантаження на систему охолодження.