Купуйте будь-яку приставку NEXON та отримайте 7 місяців підписки NEXON "Максимальна" у подарунок!

NEXON – Інтернет-телебачення та Кінозал

Легко підключити

Вам не потрібна антена, супутникова тарілка або кабель - ТВ транслюється через інтернет в цифровому форматі. Підключення Займе кілька хвилин, досить швидкості від 5 МБ / сек.

Вигідні тарифи

Ви економите гроші - пакет з 400 каналів коштує від 99 грн на місяць. Це в 3 рази менше, ніж такий же пакет в кабельних і супутникових провайдерів.

Одна передплата на 5 пристроїв

Ви можете купить кілька приставок собi і близьким людям і користуватися однією підпискою на всіх, а також дивитися ТБ на смартфоні або планшеті.

Легко управляти

Зручний каталог програм за категоріями, обрані канали, телепрограма - дивитися ТБ зручно і цікаво. Канали запускаються і переключаються миттєво

NEXON тариф "Максимальний" –  400 каналів i 10 000+ фiльмiв та серiалiв

140+ каналів в HD якості, 30+ кращих фільмових каналів, 30+ пізнавальних каналів, 20+ дитячих каналів. 10 000+ фільмів і серіалів, прем'єри, а також українські та голлівудські ексклюзиви.

Підключити за 5 хвилин

  1. Купіть підписку NEXON. Якщо Ви купуєте підписку разом з приставкою, код активації буде відправлений в посилці разом із замовленням. Якщо окремо - оплатіть замовлення банківською картою і ми відправимо код активації у вигляді SMS повідомлення на телефон.
  2. Встановіть додаток NEXON. Якщо додаток ще не встановлено на Вашому пристрої, встановіть його з Google Play. Після установки зареєструйтесь або увійдіть, Використовуючи свій Google аккаунт.
  3. Введіть код активації. У додатку NEXON відкрийте «Налаштування» і натисніть кнопку «промокод». Введіть всі цифри коду активації і Підтвердіть введення. Код активується миттєво, і Ви відразу отримаєте доступ до всіх каналів.

Готово!

Ви оціните зручність і якість трансляції NEXON! По закінченню дії передплати Ви завжди можете легко продовжити її на нашому сайті TV.NEXON.UA.