Допомога Україні та українцям — пріоритетний напрямок діяльності компанії NEXON.

Наша команда спрямовує зусилля на підтримку підрозділів ЗСУ. Ми придбали та передали нашим захисникам комплекс зв’язку Starlink, а військовим медикам портативний апарат ШВЛ для евакуаційного авто. Робимо внески у благодійні фонди "Повернись живим", "Благодійний фонд Сергія Притули", Медичний батальон "Госпітальєри" та інші.

Ми безмежно вдячні партнерам і користувачам NEXON за залученість у благодійні ініціативи та допомогу українській армії. Це важливий внесок, що наближує мир в Україні. 

На цьому не зупиняємося, працюємо на перемогу!

Благодійні фонди України

1. Повернись живим

Один із найбільших та найвідоміших фондів компетентної підтримки Збройних Сил України, започаткований у 2014 році.

Фонд «Повернись живим» надає армії необхідне обладнання для захисту та розвідки, закуповує вироби військового призначення, проводить тренінги для військових тощо. Головна мета фонду — зберегти життя українським захисникам.

Зробити внесок

2. Благодійний фонд Сергія Притули

Сергій Притула допомагав українській армії як приватний волонтер з 2014 року. Сьогодні фонд об’єднує мілітарний та гуманітарний штаби.

Мілітарний штаб закуповує засоби зв’язку, оптичні пристрої, дрони, БПЛА, транспорт та засоби тактичної медицини для Збройних Сил України. Гуманітарний штаб допомагає цивільним на окупованих територіях і в радіусі 70 км від лінії фронту.

Зробити внесок

3. Медичний батальйон "Госпітальєри"

“Госпітальєри”— добровольча організація парамедиків. Була заснована Яною Зінкевич на початку бойових дій в Україні у 2014 році. Тоді росія анексувала Крим і розпочала бойові дії на сході країни.
Гаслом організації є “Заради кожного життя”. І Госпітальєри щодня доводять, що це не просто слова.

Зробити внесок

4. United24

Глобальна фандрейзингова платформа, створена за ініціативою Президента України Володимира Зеленського. Кошти надходять на рахунки профільних міністерств України та спрямовуються на найголовніші потреби за трьома напрямами:

  • Оборона та розмінування.
  • Медична допомога.
  • Відбудова України.

Зробити внесок