Нова модель NEXON X10 - це одна з небагатьох представлених на ринку Смарт ТВ Приставок, яка сертифікована компанією Google. ТВ бокс оснащений швидкісним 4-ядерним процесором Amlogic S905Y4 з сертифікацією Dolby Audio та відеопроцесором Mali-G31 Медіаплеєр працює на останній офіційній версії Android TV 11, розробленій спеціально для телевізорів і медіаприставок. Інтерфейс достатньо лаконічний і доступний користувачу, а також повністю адаптований під роботу з голосовим пультом. На приставці встановлена ​​спеціальна версія Google Play, в якій всі програми повністю сумісні з версією Android TV При цьому, зберігається можливість встановлення та пошуку програм з інших джерел.

ТВ Приставка NEXON X10 має 4ГБ оперативної пам'яті та 32ГБ вбудованої пам'яті. Ємність також можна розширити за рахунок карти пам'яті microSD. Крім того, можливо підключати будь-які сховища даних, використовуючи порт USB До інтернету ТВ бокс підключається через швидкісний дводіапазонний WiFi модуль 2,4 ГГц + 5 ГГц або при кабельному підключенні до порту LAN 10/100 Мбіт/с. ТВ бокс має Bluetooth, завдяки якому можна підключати бездротові навушники, аудіоколонки та інші гаджети.

Крім гідного технічного наповнення, Смарт ТВ Приставка NEXON X10 має ряд переваг, які виділяють її з модельного ряду NEXON

DOLBY AUDIO + AV1

ТВ бокс має апаратну підтримку Dolby Digital і Dolby Digital Plus, які забезпечують високу якість звучання, що порадує любителів хорошого звуку і користувачів акустичних систем. Ця модель також підтримує апаратне декодування відеопотоків AV1 Насолоджуйтесь фільмами та телепередачами у чудовій якості 4K HDR. Пориньте в більш чітке зображення, використовуючи в чотири рази більше пікселів, ніж FullHD і надреалістичні кольори завдяки технології розширеного динамічного діапазону HDR Як підсумок - Ви отримуєте якісну картинку в парі з гарним звуком!

4K NETFLIX

Унікальність моделі NEXON X10 полягає в наявності сертифікації компанією Netflix, що дає можливість переглядати відео на цьому стрімінговому сервісі в максимальній якості 4К. Насолоджуйтесь фільмами Netflix та серіалами високої чіткості на великому екрані Вашого телевізора.

PLAY STORE

Отримайте доступ до Google Play і насолоджуйтесь улюбленими потоковими програмами, фільмами, новинами, спортом та музикою. Найкращий контент для всієї родини прямо тут! Медіаплеєр сумісний з тисячами програм у Google Play і не тільки, що дає Вам доступ до безлічі високоякісних відеосервісів та постійного потоку нового контенту.

 

HEY GOOGLE

ТВ бокс комплектується Bluetooth пультом, який підтримує Google Voice Assistant. Його можна використовувати не тільки для текстових вводів, але й для повноцінного керування ТВ боксом. Коли Ви хочете відкрити встановлену програму, просто скажіть це в мікрофон на пульті дистанційного керування. Голосовий помічник автоматично виконуватиме Ваші голосові вказівки, це спрощує використання приставки NEXON X10 і робить Ваше дозвілля ще легшим та приємнішим.

CHROMECAST

Додатковим бонусом медіаплеєра NEXON X10 є функція Chromecast – передача зображення на екран Вашого телевізора без додаткових налаштувань. Ви зможете швидко транслювати фотографії, відео, музику та інший контент, що Вам подобається, з Вашого улюбленого пристрою прямо на телевізор.

Бажаєте дивитися улюблений фільм чи серіал, незалежно від програми? У високій якості, у зручний час? Купуйте медіаплеєр NEXON X10 і отримайте доступ до популярних програм і ігор в Google Play, включаючи Nextflix, Amazon Prime Video, Disney+, YouTube і т.д.