Оновлена ​​модель NEXON X10 – новинка 2024 року, яка пропонує високу якість зображення та звуку, великий функціонал, широкий доступ до контенту, а найголовніше має сертифікацію від компаній Google та Netflix. NEXON X10 оснащений потужним процесором Amlogic S905Y4, має вбудований Chromecast та Google Assistant, а також підтримує технологію Dolby Audio та потокове відтворення 4K 60fps. ТВ бокс NEXON X10 перетворить Ваше дозвілля на задоволення завдяки сертифікованому Android TV з багатим вибором контенту та додатків, включаючи Netflix, YouTube, Prime Video, Disney+, Hulu та інші. Транслюйте те, що Вам подобається!

Інтеграція з Netflix та іншими сервісам

Отримати доступ до величезної кількості контенту на популярних потокових платформ. Світові кінохіти та прем'єри, улюблена класика, шоу, спортивні події у прямому ефірі, розваги для дітей та всієї родини у найкращих додатках – Netflix, Spotify, Disney+ та інших.

Сертифікований Android TV 11

Насолоджуйтесь розумними розвагами з сертифікованим Android TV, який вже цього року отримає автооновлення системи до Android TV 12. Ви можете керувати телевізором за допомогою Google Assistan, а також легко транслювати фотографії, відео, музику та інший контент із пристроїв на телевізор за допомогою вбудованого Chromecast.

Технологія об'ємного звуку Dolby Audio

Відчуйте як сцени оживають завдяки підтримці технології Dolby Audio, яка забезпечує насичене, чітке та захоплююче враження від прослуховування.

Chromecast

Миттєво перейдіть з телефону, планшета або ноутбука на телевізор завдяки вбудованому Chromecast. З NEXON X10 Ви можете транслювати всі свої улюблені фільми, шоу, програми, ігри та багато іншого прямо на телевізор.

Керування стало ще простіше з Google Assistant

Увімкніть телевізор, відрегулюйте гучність та керуйте потоковим контентом за допомогою одного пульта дистанційного керування. Тепер не потрібно друкувати текст, просто натисніть кнопку Google Assistant і вимовте будь-який пошуковий запит. Також Вам доступний швидкий доступ до Netflix, Prime Video та YouTube за допомогою кнопок програм, включаючи програмовану користувачем кнопку.

NEXON X10 з офіційною ОС Android TV дозволить Вам насолодитися улюбленим контентом. Підтримка технології HDR10+ зробить зображення яскравішим і чіткішим, а об'ємний звук Dolby Audio оживить будь-яку сцену. Сертифікація Netflix гарантує доступ до найкращих новинок кіно та ТВ-шоу. Легко транслюйте фотографії, відео та музику з пристроїв на телевізор за допомогою вбудованого Chromecast. Насолоджуйтесь переглядом без кордонів з NEXON X10!