З 21 по 23 травня 2024 року у Всесвітньому торговому центрі Дубая відбулася найбільша міжнародна конференція цифрової медіа-індустрії – CABSAT 2024. У конференції взяли участь понад 18 000 представників глобальних лідерів індустрії, демонструючи новітні продукти та рішення в галузі контенту, мовлення та цифрового телебачення. Це місце, де зустрілися провідні експерти та підприємці з різних куточків планети, щоб обмінятися ідеями, укласти угоди та разом створювати майбутнє цифрових технологій.

У рамках конференції CABSAT 2024 представники компанії NEXON провели переговори з провідними світовими виробниками SMART TV обладнання, розробниками програмних продуктів та технологій у галузі цифрового мовлення.

Укладено договір з компанією Oranth Technology LTD на індивідуальне виготовлення плат (ODM) та розробку програмного забезпечення для нової лінійки SMART TV приставок NEXON. Також підписано контракт на дистрибуцію товарів та технологій під торговими марками Tanix та Kickpi, в тому числі професійних рішень у галузі реклами та B2B.

З компанією Elebao Technology підписано контракт на дистрибуцію товарів Homatics. Також укладено ексклюзивний договір про представлення інтересів в Україні та дистрибуцію товарів інноваційної торгової марки RockTek. Вперше на ринку України буде офіційно представлена ​​SMART TV приставка RockTek G2 на сертифікованому Android TV 12, чіпсеті Amlogic S905X4-K з підтримкою Dolby Vision, Dolby Atmos, офіційною підтримкою nVidia GeForce Now у комплекті із сертифікованим геймпадом. Перше постачання цього та інших продуктів RockTek очікується вже у липні-серпні 2024 року.

Також були проведені переговори та укладені угоди з іншими компаніями, такими як TDX Electronics, GoSpell Digital, LP Display, MK Tech, GYS Technology, Gesen Intelligent, NTT Technologies, Tongjiu Electronics.

Слідкуйте за нашими новинами, попереду на Вас чекають цікаві пристрої та нові технології від NEXON!