Компанія NEXON динамічно розвивається та займається не тільки виробництвом, продажем і дистрибуцією товарів у галузі SMARTR TV, а й пропонує комплексні медіарішення для бізнесу. Ми співпрацюємо з об'єктами Retail, HoReCa, автозаправками, готелями та багатьмя іншими закладами, які використовують наше обладнання як спосіб оновлення телевізорів та надання інтерактивного ТБ сервісу клієнтам. 

Смарт ТБ Приставки NEXON активно використовуються різними компаніями в якості носія рекламної інформації. Наша продукція тримає високу позицію на ринку через свою надійність і широкий спектр застосування. Ми пропонуємо:

  • Комплексні рішення для готелей, які містять у собі систему автоматизації діяльності готельних служб та ефективні послуги Upsell та Cross-sell.
  • Використання нашої продукції для трансляції рекламного контенту, відеостін, цифрових меню, електронної черга, інформаційних табло, розкладів та навігації.
  • Музичне оформлення закладів з віддаленим керуванням контенту та плейлистами за запитом.
  • Створення брендованого обладнання для Вашого бізнесу.
  • Оптові ціни та безкоштовну розробку ПЗ

Наш багаторічний досвід дозволив створити рішення, які допоможуть Вам зміцнити позиції бізнесу, збільшити продажі та покращити комунікацію з Вашими клієнтами. Ми виконуємо завдання з величезною самовіддачею та на високому рівні, гарантуючи якість та ефективність співпраці. Ми пишаємось тим, що наші продукти допомагають розвивати Ваш бізнес.

Детальніше про Співпрацю та варіанти рекламних рішень, які ми пропонуємо, Ви можете ознайомитись у розділі – Для бізнесу.