У продажу все частіше зустрічаються нові ТВ приставки, що працюють під керуванням операційною системою Android 11. Серед новинок це ТВ бокс X96 X4, який працює на базі чотириядерного процесора Amlogic S905X4 і володіє оптимальною конфігурацією для роботи як домашнього медіаплеєра. ТВ-бокс представлений у кількох варіантах конфігурації пам'яті. З особливостей - RGB-підсвічування, що настроюється по периметру корпусу. Медіаплеєр відрізняється достатнім обсягом оперативної та вбудованої пам'яті, дводіапазонним WiFi модулем, Bluetooth, а також підтримкою Gigabit Ethernet.

Buy Android 11 TV Box, X96 X4 Android TV Box 11.0 Amlogic S905X4 Quad Core  64 Bits, 4GB RAM 32GB ROM Android Box miaraka amin'ny 1000M LAN Dual-WiFi  2.4G / 5G AV1Особливості Смарт ТВ Приставки X96 X4

X96 X4 – це медіаплеєр нового покоління на базі абсолютно нового процесора від компанії Amlogic – S905X4. Даний процесор працює в парі з відеокартою Mali G31 GPU, що забезпечує якісну роботу з важкими форматами відео, роблячи ТВ бокс ще більш енергоефективним і потужним. Головною відмінністю даного процесора стала підтримка відео кодека AV1, що дозволяє дивитися 4К відео з частотою кадрів до 60 Fps. Смарт ТВ Приставка X96 X4 працює вже під керуванням нової операційної системи Андроїд 11, яка стала ще комфортнішою завдяки плавній роботі та миттєвому відгуку в додатках. X96 X4 має чудове охолодження процесора, з яким справляється інстальований алюмінієвий радіатор, а також велика кількість вентиляційних отворів у корпусі приставки.

Підтримка кодека AV1 та технології HDR

Відеокодек AV1 забезпечує розширене стиснення, більш плавну потокову передачу у форматі HD та економію даних для більшої кількості відео в дорозі. X96 X4 підтримує декодування AV1, що дозволяє дивитися відео однієї якості але з економією до 30% інтернет трафіку в порівнянні з H.265. Це говорить про те, що для перегляду 4K контенту потрібно менше швидкості інтернету і менше трафіку, якщо, наприклад, у Вас не безлімітний інтернет.

Приставка X96 X4 підтримує технологію HDR (HDR10, 10+, HLG), яка значно покращує відображення кольорів, це особливо помітно у яскравих та темних сценах. Технічно під HDR розуміють новий формат відеосигналу, який містить не тільки надвисоку роздільну здатність, але й більше інформації про яскравість та колір для кожного пікселя.

 

Підтримка технології бездротового дисплея

Приставка підтримує стандарти бездротового дисплея: Airplay, Miracast, DLNA. Ці технології дозволяють користувачеві смартфона (планшета) на ОС Android та IOS транслювати зображення з пристрою на телевізор. При підключенні функції Airplay картинку з планшета або смартфона можна виводити на великий екран. Приставку можна використовувати як проміжну ланку між смартфоном та екраном телевізора. Таким чином для перегляду фото та відео бібліотеки у Вас з'явиться можливість у 3 кліки виводити зображення на великий екран прямо з телефону. 

Покращений бездротовий зв'язок

ТВ приставка X96 X4 отримала WiFi модуль з підтримкою 2T2R, який значно збільшує швидкість передачі даних як для мереж 5Ггц, так і для 2.4Ггц, дозволяє переглядати відео у високій якості без підключення проводів, якщо роутер забезпечує достатню швидкість. Ви зможете насолоджуватися онлайн відео навіть найвищою чіткістю Ultra HD 8K. Медіаплеєр оснащений високошвидкісним портом USB стандарту 3.0 і бездротовою технологією Bluetooth 4.1 для підключення колонок, навушників, миші або ігрового джойстика.

Buy X96 X4 Android 11 8K TV BOX (4GB/32GB) For Just $49.99 (Coupon Deal) -  XiaomiToday

Зовнішній вигляд та дизайн медіаплеєра

Зовні ТВ бокс виглядає досить стильно та стримано, згладжені краї та матовий корпус вигідно виділяють цю модель на тлі аналогів. На передній панелі розташований невеликий дисплей, на ньому відображається актуальний час та стан бездротових підключень. ТВ бокс придбав світлодіодну окантовку корпусу, яка має 20 режимів світіння на Ваш вибір. Це надає приставці футуристичні форми при вимкненому світлі, у чорних приміщеннях.

Можливості Смарт ТВ Приставки X96 X4

- Повноцінний серфінг в інтернеті за допомогою вбудованого браузера;

- Перегляд онлайн ТВ-каналів у високій якості

- Перегляд фільмів за допомогою онлайн кінотеатрів

- Доступ до соціальних мереж Facebook, Twitter та інших онлайн сервісів

- Встановлення Android ігор та програм через Play Market

Зі Смарт ТВ Приставкою X96 X4 Ви отримуєте неймовірно величезний світ інтернету на Вашому телевізорі, будь-який відеоконтент, веб-сайти, тисячі фільмів, телепередач і телеканалів будуть доступні до перегляду.

Buy X96 X4 Android 11 8K TV BOX (4GB/32GB) For Just $49.99 (Coupon Deal) -  XiaomiTodayТВ бокс має інтерфейси:  

  • LAN розрахований на 1 Гбіт для підключення високошвидкісного проводового інтернету
  • OPTICAL для підключення аудіо пристроїв, таких як колонки та динаміки
  • Цифровий порт HDMI для підключення приставки смарт тв до сучасних телевізорів та аналоговий AV для взаємодії зі старими моделями
  • USB версії 2.0 для підключення всіляких пристроїв введення та периферії, а USB 3.0 забезпечує комфортну роботу з всілякими накопичувачами
  • TF роз'єм для карт пам'яті формату MicroSD дозволяє використовувати різні карти пам'яті, збільшуючи загальне сховище.
  • Роз'єм для адаптера живлення

На сьогоднішній день вже можна сміливо говорити про те, що процесор Amlogic S905X4 пішов у маси, а приставки на його платформі стали найбільш популярними серед покупців. Смарт ТВ Приставка X96 X4 справляється з різними поставленими завданнями, більш стабільна і швидка в роботі, ніж інші моделі лінійки X96. Вона легко обробляє відео у форматі UltraHD 4K. Більше того, виробник заявив про те, що приставка впорається з відтворенням навіть 8К, не кажучи вже про роботу з вимогливими програмами та іграми на Android.