Цієї осені компанія NEXON розширила свій модельний ряд новими ТВ боксами - NEXON X3+, NEXON X5+ і NEXON X10+. Тепер лінійка NEXON стала більш функціональною для кожного клієнта. Виходячи з Ваших потреб ми зможемо підібрати ТВ приставку, яка є найкращим варіантом саме для Вас. Давайте розглянемо технічні і функціональні особливості кожної моделі.

Смарт ТВ приставка NEXON X3+

Особливості та переваги NEXON X3+

 1. ТВ бокс NEXON X3+ працює на процесорі нового покоління Amlogic S905W4, який виробники допрацювали до ідеальних показників. Тепер він стабільніший і менш схильний до нагрівання.
 2. Процесор підтримує роботу з ОС Android 9.0, яка на даний момент є однією з найактуальніших і стабільних.
 3. Оновлений чіп S905W4 дозволяє відтворювати відео і фільми в дозволі 4К зі стабільним фреймрейтом 30 кадрів в секунду.
 4. Також ТВ бокс має підтримку HDR10, що забезпечує насичену передачу кольору і максимальний комфорт від перегляду відеоконтенту.

Смарт ТВ приставка NEXON X3+ перетворить Ваш телевізор в сучасний мультимедійний центр, а реалізований ряд поліпшень дозволить користувачеві працювати з великим комфортом. Медіаплеєр виконує більшість сучасних завдань - від перегляду відео у форматі 4К до запуску невимогливих додатків. NEXON X3+ гарантує плавну та ефективну роботу без зависань та затримок.

Смарт ТВ приставка NEXON X5+

Особливості та переваги NEXON X5+

 1. NEXON X5+ працює на базі популярного процесора Rockchip - RK3318, який дає можливість переглядати відео в якості 4K з частотою 60 кадрів в секунду.
 2. Медіаплеєр має досить багату комплектацію на борту, тому що оснащений дводіапазонним Wifi приймачем - 2.4ГГц і 5 ГГц, Bluetooth модулем і портом USB стандарту 3.0.
 3. ТВ бокс NEXON X5+ працює під управлінням новітньої ОС Android 11, яка відмінно підходить для реалізації всіх необхідних користувачеві функцій, що стосуються відтворення медіаконтенту через інтернет або з переносного носія.

Смарт ТВ приставка NEXON X5+ – це відмінний варіант для створення домашнього кінотеатру з високою якістю відео і звуку. Медіаплеєр має розширені настройки і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який створений для максимального комфорту. Завдяки Bluetooth до приставки можна підключити бездротовий геймпад, навушники, аудіо-колонки та інші гаджети, що дозволяє використовувати її як потужний ПК або ігрову консоль.

Смарт ТВ приставка NEXON X10+

Особливості та переваги NEXON 10+

 1. Основна перевага NEXON X10+ – 8 ГБ оперативної пам'яті. Це дозволяє легко утримувати відразу кілька програм на екрані багатозадачності і вільно переключатися між ними.
 2. В даному ТВ боксі використовується процесор від Rockchip - RK3566, що відрізняються високою продуктивністю. Він зможе порадувати Вас можливістю відтворення відео з роздільною здатністю 8К з частотою 30 кадрів в секунду, що є досить високим показником.
 3. Нова ОС Android 11 - відрізняється високою швидкістю роботи і підтримкою найсучасніших додатків з PlayMarket.
 4. ТВ бокс виконаний в алюмінієвому корпусі з зовнішньою антеною, оснащений дводіапазонним Wifi модулем і Bluetooth.

Смарт ТВ приставка NEXON X10+ - одна з небагатьох приставок, яка здатна відтворювати відео в форматі 8К. Медіаплеєр відрізняється високою продуктивністю і здатний працювати в режимі багатозадачності. Безсумнівною перевагою моделі є вдосконалена система охолодження процесора. ТВ бокс NEXON X10+ виконує функцію не тільки потужного медіаплеєра, а й підтримує найсучасніші й вимогливі відеоігри і додатки для Android.