Твій подарунок до кожної приставки

Купуйте будь-яку Смарт ТБ Приставку у нашому інтернет-магазині та отримай у подарунок інтернет телебачення NEXON. Це понад 400 популярних телеканалів, а також 10 000 фільмів, мультфільмів та серіалів. NEXON робить інтернет телебачення простим та зручним  – у каталозі кожен може знайти канал, фільм або шоу за своїм смаком. Якщо Ви цінуєте високу якість, широкий вибір та зручність онлайн-телебачення, то насолоджуйтесь улюбленим контентом разом з NEXON! Підключайте телебачення вже сьогодні і отримайте повноцінний перелік сучасних та популярних телеканалів, чудову колекцію фільмів та серіалів від провідних кіностудій на 30 днів!

400+ каналів телебачення на будь-який смак

Дивіться національні, фільмові, преміальні, дитячі, спортивні та інші телеканали. Керуйте прямим ефіром – перемотуйте, ставте на паузу та продовжуйте перегляд пізніше. Більше не потрібно поспішати, щоб встигнути на початок програми. Ви не зможете пропустити своє улюблене шоу або серіал, тому що Ви завжди можете переглянути їх у записі, коли Вам зручно. 

10 000+ фільмів та серіалів

Дивіться тисячі фільмів, серіалів та мультфільмів від світових кіностудій Disney, Paramount, Sony, Universal, Warner Bros у високій якості та без реклами.

Насолоджуйся переглядром на 5 приставках за ціною однієї передплати!

Понад 170 безкоштовних каналів

Купуючи будь-яку Смарт ТБ Приставку, Ви матимете у вільному доступі понад 170 безкоштовних каналів у додатку NEXON на постійній основі! Серед популярних телеканалів – Інтер, 1+1, ICTV, CNN, Піксель, Travel Giude та інші. Будьте в курсі всіх подій в Україні та світі з каналами 1+1 Марафон, Перший, 24 канал, а також з інформаційним телемарафоном «Єдині новини» онлайн в хорошій якості.

Постійна знижка до 50%

Ви отримуєте знижку до -50% на передплати найбільших онлайн кінотеатрів України – NEXON, Megogo, SweetTV, YouTV, Киїівстар ТБ. Купуйте будь-яку передплату на сайті tv.nexon.ua та отримайте доступ до улюблених телеканалів, популярних шоу та можливість дивитися фільми, серіали та мультфільми усією родиною.