Нова версія приставки працює на базі сучасного процесора Allwinner H313, який має потужний графічний чіп Mali-G31 MP2. Приставка також має 2GB ОЗУ і буде актуальним бюджетним рішенням у 2021 році, тому що підтримує відео в 4К, більшість популярних ігор і додатків для Android.

Оновлена версія NEXON X1.

Операційна система

На новій NEXON X1 встановлена повна версія операційної системи Android 10.0, яка є найактуальнішою ОС на даний момент. Інтерфейс плавно працює і легко налаштовується, їм просто управляти за допомогою аеро-пультів, звичайних пультів, клавіатур і навіть ігрових контролерів. Мова інтерфейсу російська, а всі необхідні додаток встановлено за замовчуванням.

gallery-image

Характеристики NEXON X1

  • CPU: 4-ядерний процесор Allwinner H313 1.8GHz
  • GPU: Mali-G31 MP2
  • ОЗП: 2GB DDR3
  • Вбудована пам'ять: 16GB
  • Wi-Fi: 2.4GHz 

Дизайн

Так само варто згадати про компактність приставки і її мінімалістичний дизайн, вона може спокійно розташовуватися за телевізором і не займати зайвого простору.

На корпусі розміщені всі необхідні роз'єми: USB 2x2.0, 1x3.0, LAN, слоти під зовнішні карти пам'яті, виходи HDMI і AV «тюльпани» для підключення до сучасних і старих моделей телевізорів.

Нова версія NEXON X1, безсумнівно, буде займати лідируючі позиції в бюджетному сегменті Смарт ТВ приставок на Android, так як це впевнений баланс співвідношення ціна/якість.

Купити оновлену приставку NEXON X1  Ви можете на офіційному сайті NEXON.UA.