Компанія YouTV — одні з лідерів ринку інтернет ТВ, які зовсім недавно поповнили свій кінозал рейтинговими голлівудськими фільмами, прем'єрами 2021 року, мультфільмами та найкращими світовими серіалами.

Тепер Ви знайдете топові серіали від провідних студій України та світу: Disney, Universal та Sony. У розділі налічується понад 2000 епізодів. Серед найбільш відомих: «Твін Пікс», «Блудлива Каліфорнія», «Декстер», «Свати», «Крiпосна» та ін.

Колекцію також поповнили фільми та серіали у Full HD та 4К якості. Для власників 4К телевізорів виділено спеціальний розділ для зручнішої навігації та швидкого пошуку. Тому Ви зможете по-справжньому насолодитися можливостями навіть найкрутішого телевізора.
На платформі доступні свіжі прем'єри, популярні стрічки останніх років, культові хіти та фільми з відомими акторами, починаючи від «Матриці», «Титаніка» та «Зеленої милі».

Більш того онлайн бібліотека доповнена обраними кінохітами українською мовою. Адже якісна художня доріжка рідною мовою – це справжня цінність. Тепер глядачі зможуть насолоджуватися найкращим контент красивою українською мовою.

Одним із пріоритетів компанії YouTV є сімейний перегляд. Тому каталог доповнений найкращими мультфільми та дитячими художніми фільмами. Що важливо, відібрано вони таким чином, щоб познайомити маленького глядача і з золотими хітами радянської мультиплікації, і з найкращими роботами зарубіжних країн. Тепер у «золоту колекцію» включені «Шрек», «Історія іграшок», «Мадагаскар» та багато інших, які вважаються найкращими у своєму роді. 

Для компанії YouTV важлива якість продукту, що продається, тому кожна одиниця контенту з'являється на платформі виключно після підписання угоди з правовласником.
Тому поки Ви насолоджуєтеся переглядом, програма активно наповнюється все більшою кількістю популярних кінохітів. Незабаром очікуємо ще більше поповнення колекції шедеврами світового та українського кіно.