Шановні клієнти, ми знову раді Вам повідомити, що в м.Маріуполь ТРЦ "ПортCity" Запорізьке шосе, 2 (1-й поверх) відкрився наші новий магазин "NEXON".

Відтепер жителям м.Маріуполь придбати СмартТВ приставку стало ще простіше, адже з'явилася прекрасна можливість відвідати наш магазин і особисто вибрати вподобану модель. Вас з радістю зустрінуть наші фахівці, які допоможуть з вибором приставки і дадуть відповідь на будь-яке Ваше питання. Все приставки в магазині повністю налаштовані і вже з рядом встановлених додатків, за допомогою яких у Вас буде можливість переглядати ТВ канали, фільми, YoutubeTV використовувати браузер, Play Market, грати в ігри і т.д.

У новому магазині у Вас буде можливість особисто подивитися на роботу будь-якої вподобаної Вам ТВ-приставки, підібрати до неї аеро-пульт, джойстик або ж будь-який інший аксесуари.

Кожен клієнт важливий для нас, тому наші фахівці завжди готові знайти до Вас індивідуальний підхід. У нас завжди проводяться акції та знижки для наших клієнтів, тому не пропустіть свій шанс і спостерігайте за новинами нашого сайту.

Якість і зручність - наші головні переваги. У нашому магазині представлений великий спектр послуг. Якщо у вас є якесь питання по сервісу, послуг або гаджетам, Ви завжди можете звернутися до нас.