Що таке Netflix?

Netflix — це один з найпопулярніших стрімінгових відеосервісів у світі, що дозволяє дивитися найкращі фільми, серіали, аніме та багато іншого на пристрої з підключенням до інтернету. Навіть якщо Ви нічого про нього не знали раніше, то, напевно, дивилися або хоча б чули про такі серіали, як: «Чорне дзеркало», «Картковий будиночок», «13 причин чому», «Нарко» або «Дуже дивні справи». Всі вони, як і багато інших фільмів та серіалів, не тільки поширюються через Netflix, але й виробляються цією ж компанією. Сервіс має багато популярних фільмів власного виробництва, а також велика кількість фільмів українського виробництва або з українським дубляжем. Тому в Україні Netflix все більш популярний.

 Однією з відмінних його особливостей є те, що нові серіали виходять не по одній серії раз на тиждень (як, скажімо, продукція HBO), а відразу ж цілим сезоном в один день одночасно по всьому світу різними мовами.

 Netflix доступний в будь-якій країні і працює на різних пристроях: смартфонах (Android та iOS), планшетах, телевізорах, Смарт ТВ Приставках та ін.

 І, що найзручніше, на всіх пристроях підтримується синхронізація перегляду. Тобто Ви можете подивитися 30 хвилин фільму на смартфоні, потім запустити Netflix на телевізорі і продовжити дивитися з того ж моменту, а закінчити перегляд і зовсім у браузері на ноутбуці.

Як дивитися Netflix в Україні?

Переглянути Netflix в Україні та оформити передплату досить легко. Процес реєстрації можна виконати оформити в програмі на Смарт ТВ Приставці або телефоні. Якщо Ви вперше підключаєтеся, буде приємним бонусом у вигляді безкоштовного перегляду на один календарний місяць. При створенні облікового запису програма запросить банківську картку, що діє. Не бійтеся. Оплата стягується лише в тому випадку, якщо в обліковому записі обрано платний тарифний пакет, як спосіб захисту від любителів змінювати реєстрацію для перегляду на постійній основі. Після закінчення пробного місячного ознайомлення необхідно оформити платний пакет або відписатись від Netflix.

Тарифні пакети на Netflix:

Базовий

Розширення 720×576
Кількість підключених пристроїв  – 1

Стандарт

Розширення 1920×1080
Кількість підключених пристроїв  – 2

Преміум

Розширення 1920×1080/Ultra HD
Кількість підключених пристроїв – 4

Як налаштувати Netflix на Смарт ТВ Приставці?

Netflix використовує найвищу систему захисту від Google. Щоб Смарт ТВ Приставка могла відтворювати контент Netflix як HD/4K, вона повинна відповідати 3 вимогам:

  • мати систему шифрування L1
  • мати сертифіковану систему Android TV
  • мати сертифікат від Netflix

З медіаплеєрів представлених на нашому сайті тільки одна модель пройшла всі перевірки і відповідає даним вимогам – це NEXON X10, яку ми створили в партнерстві з компанією SDMC. На цій же платформі випускаються приставки Motorola, Nokia, Philips та ін. В Україні сертифікованих приставок не так багато і їх вартість буде вищою за середню, але функціонал пристрою повністю її виправдовує. Якщо Ви є шанувальником якісних фільмів і серіалів платформи Netflix, віддаєте перевагу перегляду контенту у форматі 4К – вибирайте сертифікований Android TV і медіаплеєр NEXON X10. Тільки він здатний відтворювати Netflix у найвищій якості. Адже не раціонально платити за підписку 5-10 євро/міс та дивитися в SD якості. Тим більше, що Смарт ТВ Приставка NEXON X10 доступна для придбання на виплат на 4 місяці всього за 750 грн/місяць.

Всі інші приставки Netflix не підтримують. У Google Play програми Netflix для них немає, а при інсталяції з іншого місця видається помилка «Ваш пристрій не сумісний». Якщо ж Ви вже придбали пристрій, який не сертифікований, і тепер вирішили скористатися сервісом Netflix – встановити додаток. Існує кілька сторонніх версій Netflix, які працюють на несертифікованих пристроях. Після тестування всіх варіантів ми знайшли оптимальний, який працює українською мовою та повністю функціональний – це версія «Netflix TV L3». Для встановлення Ви можете використовувати зовнішній накопичувач. Просто завантажте APK файл, підключіть накопичувач до медіаплеєра і встановіть програму. Єдине обмеження - відео відтворюється лише як SD. Але жодна інша приставка, окрім сертифікованих, вищу якість не забезпечить.