Якщо Ви вже користуєтеся СМАРТ ТВ Приставкою або ж збираєтеся незабаром її придбати – то напевно зіткнетеся з питанням: а який пульт все-таки купити? Їх же неосяжне кількість! А ми допоможемо в цьому всьому розібратися.

Тут все насправді все залежить від Ваших потреб: якщо Вам незручно набирати текст курсором – Вашим вибором стануть пульти з повноцінною «qwerty» клавіатурою, що значно прискорить і полегшить набір потрібних пошукових запитів.Так само є варіанти з функцією голосового набору, що дозволить ще простіше, в лічені миті, ввести потрібні слова в рядок, але будьте готові, що голосовому помічнику іноді важко розпізнавати деякі фрази. Якщо хочеться нарешті позбутися від гори пультів, якими Ви керуєте іншими пристроями – Вашим вибором стануть пульти з програмованими клавішами, які можна налаштувати на управління кондиціонерами, обігрівачами, люстрами (у яких спочатку є така функція), DVD та іншими програвачами... Для тих, хто полюбляє відпочити ввечері в темній і затишній кімнаті деякі пульти зробили з клавішами, які підсвічуються, щоб Ви завжди знали, куди потрібно натиснути. 

Найпопулярніші пульти

Аеро-Миші G10S та G10S Pro – Мають компактний дизайн і працюють за допомогою асистента від компанії Google, який буде за допомогою режиму диктування записувати в рядок ваші слова. Працюють від двох батарей типу ААА, а клавіша на включення/виключення телевізора легко програмуються під будь-який пристрій. G10S Pro відрізняється підсвічуванням і вищою якістю матеріалів.

gallery-imagegallery-image

Aеро-Пульти NEXON Q5 і NEXON Q5+ – Мають стандартний розмір і харчуються від двох батарей типу AAA. Клавішу можна запрограмувати на включення \ виключення телевізора, а виконані пульти з приємних матеріалів. NEXON Q5+ має, на відміну від звичайної версії, кнопку виклику голосового асистента, що дозволить вам не чіпати зайвих кнопок і вводити текст голосом.

gallery-image

Аеро-Пульт NEXON G20S – Пульт в цілому схожий на Q5 +, так само має голосового асистента, а відрізняється великою кількістю системних кнопок і простим дизайном. Живиться від 2-х батарейок типу ААА. 

gallery-image

Аеро-Миша NEXON G30S – Має компактний дизайн, функцію голосового введення тексту, багато програмованих клавіш, для керування іншими пристроями, а харчується від 2-х ААА батарейок.

gallery-image

Аеро-Пульт NEXON G7 – Має практичну особливість, адже на тильній стороні пульта розташована повноцінна «qwerty» клавіатура, що робить набір тексту зручним і точним. Приставка має багато програмованих клавіш, для керування різними пристроями і підсвічування, що дозволить без зусиль користуватися пультом в темній кімнаті.

Функціонал

У всіх моделях, природно, є функція «Air Mouse», яка за допомогою гіроскопа фіксує зміни положення пульта в просторі і працює за схожим принципом з лазерною указкою, де замість точки буде курсор, що дозволить Вам із задоволенням і зручністю управлятися з інтерфейсом. Ми довго працювали над ергономікою і постаралися, щоб пульти зручно сиділи у вашій руці, а кнопки розташовувалися так, щоб ви завжди натискали туди, куди потрібно. Всі пульти під час простою входять в сплячий режим, що дозволяє не витрачати зайвий запас електроенергії. Так само всі контролери легко підключити без зайвих налаштувань: просто вставте USB-приймач до відповідного роз'єм на приставці або телевізорі – і пульт буде готовий до роботи! Пульти сумісні з абсолютною більшістю операційних систем (Android, IOS, Smart TV, Windows) Керувати приставкою можна не тільки пультом, але ще й ігровими контроллерами або бездротовими пахвами. Який геймпад вибрати для СМАРТ ТВ приставки можна дізнатися тут .