Подовжувач HDMI по витій парі UTP RJ45

390 грн
  • Наявність: На складі

Подовжувач HDMI 1.4 4K / 1080P по одній парі UTP RJ45 до 10 / 30м KENVS HJ4K комплект передавач і приймач - дозволить передати цифровий відео сигнал по кабелю на невелику відстань. Як самого кабелю виступає знаменита «кручена пара», яка використовується для побудови комп'ютерних мереж.

Подовжувач складається з пари пристроїв - передавача і приймача, при цьому передавач кодує сигнал для передачі на більшу відстань, а приймач сигнал декодує. Приймач і передавач мають HDMI роз'єм з одного боку і стандартний роз'єм RJ45 з іншого боку. Даний подовжувач сигналу має можливість передавати відео різної якості від 4К до 1080P, при цьому максимальна дальність передачі пропорційна якості. 

Передача відео сигналу в якості 4К може передаватися максимально на 10 метрів, а той же відео сигнал в якості 1080р може побут переданий вже на 30 метрів. Важливо розуміти, що даний комплект буде добре працювати і передавати сигнал без втрат на вказану відстань при використанні «нормальної» кручений пари (на мідному кабелі), а не її здешевленого варіанту з алюмінієвого сплаву.


Характеристики

Технічні характеристики
Тип
Подовжувач HDMI по витій парі UTP RJ45
Сила тока
Нi
Довжина
Нi

Відгуки (0)


Написати відгук